1978 yılında ‘ESER Matbaa ve Etiket Sanayii’adıyla Cağaloğlu’nda kurulan;uzunca bir süre çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının ihalelerini alıp gerçekleştiren firmamız,doğuşundan bugüne çeşitli sektörlerden bir çok seçkin firmaya hizmet verdi.

Geniş ve farklı üretim imkanlarımız ile ithalatçı / ihracatçı kimliğimiz hizmet verdiğimiz alanlardaki tecrübemiz,birikim ve uzmanlığımız,özenle seçtiğimiz tedarikçi ve çözüm ortaklarımız ile bugüne kadar 11 dilde baskı yapmış ve basılı ürünleri 24 ülkeye kadar uzanmış olmanın ve sektörlerinde marka olmuş seçkin referanslarımızın da getirdiği güvenle doğru ve hızlı çözümleri sunabiliyor, hem sektörümüze hem de müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza adeta danışmanlık yapabiliyoruz.

Ekip olarak yumurta üzerine 365 günlük damgalama ihtiyacınızı;daha hızlı,daha pratik,kullanımı kolay bir kaşe geliştirerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

39 yıllık bir deneyim,tecrübe,bilgi ve birikim eseri olduğunu ifade ederken bu eserin oluşmasında emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımız başta olmak üzere müşterimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

EGGStamps Ekibi